چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 592 تاریخ: 1396/05/17 صفحه: 2
با جذب سرمایه‌گذار،
خانه‌ی کاراته‌ی استان کرمان به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد
مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان کرمان گفت: با رایزنی‌های رییس هیات کاراته استان کرمان در جذب سرمایه‌گذار، ساخت خانه‌ی کاراته استان کرمان به مرحله‌ی اجرا رسید و با زمان‌بندی انجام شده، تا 2 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
هادی نخعی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان‌شهر آن‌لاین، با اشاره به این‌که سنگ بنای خانه‌ی کاراته استان با پی‌گیری‌های سردار فتاحی از سرداران سپاه گذاشته شده است، افزود: برای اجرای عملیات ساخت خانه‌ی کاراته، زمین مورد نظر در بولوار جمهوری‌اسلامی روبه‌روی سالن فجر، خریداری شده است.
وی بیان کرد: در این خانه‌ی ورزشی امکاناتی چون سالن‌های تمرین، مسابقه، بدن‌سازی، سونا، استخرشنا، جکوزی، خوابگاه و رستوران در نظر گرفته شده که در صورت تحقق یافتن آن برای تیم‌های ورزشی که میهمان کرمان هستند، بسیار ارزشمند است؛ چراکه دیگر نیاز به جابه‌جایی تیم‌های ورزش در سطح شهر نیست و خدمات به‌صورت یک‌جا ارایه می‌شود.
نخعی در ادامه، بزرگ‌ترین مشکل هیات‌های ورزشی به خصوص هیات کاراته را نداشتن بودجه‌ی کافی ذکر کرد و گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان تنها به هیات فوتبال بودجه می‌دهد و ورزشکاران ما برای شرکت در مسابقات با خرج و هزینه‌ی خود اعزام می‌شوند.
مسئول روابط عمومی هیات کاراته‌ی استان کرمان هم‌چنین از برگزاری دو مسابقه‌ی کشوری در استان کرمان در ماه‌های آینده خبر داد و افزود: در 26 مردادماه میزبان قهرمانی کشور در سبک شیتوریو کوبه اوزاکا هستیم و در 16 و 17 شهریورماه دومین قهرمانی کشوری کاتای ایران در تمام تیم‌ها را برگزار می‌کنیم.
نخعی با اشاره به این‌که برای اولین‌بار مربی‌گری تیم‌های کاتای ایران در همه‌ی رده‌های سنی به یک کرمانی سپرده شده است، افزود: محسن رشیدی‌نژاد، مسئولیت رهبری تیم ملی کاتای ایران را برعهده گرفت.
وی هم‌چنین از جمله افتخارات تیم کاراته کرمان را در شش‌ماه گذشته، کسب یک مدال طلای کاتای تیمی در بازی‌های آسیایی قزاقستان ذکر کرد و افزود: در رده‌ سنی جوانان (امید) در مبارزه کومیته‌های انفرادی، نیز موفق به کسب مدال نقره این مسابقات شده‌ایم که در کاتای تیمی پویا حبیبی، مهدی رضایی و مهدی شجاعی و در کومیته انفرادی مهدی قراری‌زاده موفق شدند مدال این دوره از مسابقات را به‌دست آوردند.