چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 592 تاریخ: 1396/05/17 صفحه: 1
پورابراهیمی خبر داد:
گشایش خط اعتباری برای خریداری ماشین‌آلات پروژه‌ی کارخانه‌ی فولاد راور
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از گشایش خط اعتباری «ال‌سی» برای خریداری ماشین‌آلات پروژه‌ی کارخانه‌ی فولاد شهرستان راور خبر داد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمدذضا پورابراهیمی درباره‌ی آخرین وضعیت کارخانه‌ی فولاد شهرستان راور گفت: با توجه به پی‌گیری‌های انجام شده در خصوص موضوع ساخت پروژه کارخانه فولاد شهرستان راور گشایش خط اعتباری برای خریداری ماشین‌آلات این کارخانه صورت گرفته است و در حال حاضرعملیات سالن تولید این مجموعه ۹۸ درصد پیش‌رفت داشته و در حال اتمام است.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ساخت بیش از 20 درصد از تجهیزات پروژه‌ی فولاد راور افزود: این پروژه دارای دو خط تولید است که هر کدام با ظرفیت ۳۵ هزار تن می‌باشد که در حال حاضر کار راه‌اندازی دو خط این مجموعه در دست اجراست و خط سوم نیز در ادامه، افتتاح خواهد شد که در مجموع ظرفیت این کارخانه در فاز اول به ۱۰۰ هزار تن خواهد رسید.
وی افزود: با پایان فاز اول کارخانه‌ی فولاد شهرستان راور، عملیات ساخت فاز دوم این مجموعه با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن آغاز خواهد شد که در مجموع این کارخانه ۲۰۰ هزار تن آهن اسفنجی تولید خواهد کرد.
نماینده‌ی مردم کرمان و راور بیان کرد: حمل و نصب ماشین‌آلات این مجموعه حداکثر تا شش‌ماه دیگر انجام خواهد شد و ابتدای سال آینده در سال ۹۷ کارخانه‌ی فولاد شهرستان راور در فاز نخست با ظرفیت 100هزار تن کار خود را شروع خواهد کرد.
پورابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: با اجرای فاز نخست کارخانه‌ی فولاد شهرستان راور، زمینه‌ی اشتغال برای ۲۰۰ نیروی تخصصی نیز فراهم خواهد شد که اولویت با مردم شهرستان راور است و به‌زودی آگهی استخدام آن توسط شرکت اعلام خواهد شد.