چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 633 تاریخ: 1397/05/09 صفحه: 13
شهردار کرمان خبر داد:
تعامل شهرداری کرمان با آستان قدس رضوی و بانک شهر پرداخت حقوق دغدغه‌ی اصلی مدیریت شهری
شهردار کرمان پرداخت حقوق را ازجمله اولویت‌های اصلی مدیریت شهری دانست.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، سیدمهران عالم‌زاده، در نشست عمومی شورا با بیان این‌که در بدو ورود من به شهرداری کرمان، کارگران شهرداری شش‌ماه حقوق نگرفته بودند، گفت: این‌که علی‌رغم مشکلات اقتصادی و عدم پرداخت حقوق، شهر همیشه تمیز است، نشان از غیرتی است که در اکثریت مطلق کارگران شهرداری وجود دارد.
وی به پرداخت حقوق کارگران شهرداری کرمان در آخر سال گذشته تا پایان بهمن‌ماه اشاره کرد و گفت: در سال جدید نیز علی‌رغم مشکلات مالی شهرداری و کاهش درآمدها، بخشی از حقوق کارگران پرداخت شد.
شهردار کرمان پرداخت حقوق را ازجمله اولویت‌های اصلی مدیریت شهری دانست و در عین حال بیان کرد: البته در شهرداری یک‌سری اولویت‌های دیگری هم وجود دارد که از پرداخت حقوق مهم‌تر است؛ به‌طور مثال وقتی به‌دلیل عدم پرداخت مطالبات، حساب شهرداری مسدود می‌شود، باید آن بدهی پرداخت شود و یا این‌که 400 نفر در کادر امانی شهرداری مشغول به‌کار هستند که اگر مصالح تأمین نشود، هیچ کاری انجام نمی‌شود؛ بنابراین، باید هزینه کنیم تا فعالیت شهرداری تعطیل نشود.
عالم‌زاده به سفرش به مشهد مقدس و دیدار با قائم‌مقام آستان قدس رضوی اشاره کرد و گفت: در این نشست مقرر شد اقدامات مشترکی در جهت منافع هر دو نهاد داشته باشیم.
عالم‌زاده به دیدار با مدیر منطقه یک بانک شهر در مشهد مقدس هم اشاره کرد و گفت: در این دیدار نیز مدیر منطقه یک بانک شهر در رابطه با تعامل با شهرداری کرمان اعلام آمادگی کرد که در این خصوص همکاران حوزه‌ی مالی در حال پیگیری هستند.
شهردار کرمان هم‌چنین از دکتر فدایی، سرپرست استانداری کرمان به‌دلیل همکاری با شهرداری کرمان تشکر کرد.
شهردار کرمان هم‌چنین با بیان این‌که سوگند خورده‌ام تمام تلاش خود را برای آبادانی شهر کرمان به‌کار گیرم، گفت: تاکنون، هیچ مقام کشوری و استانی نتوانسته در تصمیم‌گیری‌های من برای اداره امور شهر تأثیرگذار باشد.
عالم‌زاده افزود: از نظرات جمع استفاده می‌کنم، اما همیشه خودم تصمیم می‌گیرم.