چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 633 تاریخ: 1397/05/09 صفحه: 1
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان خبر داد:
برگزاری «جشنواره‌ی نیمکت‌های زیبا»
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان با بیان این‌که به‌دلیل کمبود منابع مالی از برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی منصرف شده‌ایم، گفت: به‌جای سمپوزیوم مجسمه‌سازی، چهار جشنواره‌ی «نیمکت‌های زیبا» برگزار خواهیم کرد.
محمدعلی جوشایی در نشست خبری از برپایی موسیقی خیابانی در نقاط مختلف شهر خبر داد و گفت: به‌زودی شاهد برپایی موسیقی خیابانی در نقاط مختلف شهر ازجمله مراکز خرید خواهیم بود.
وی بر استفاده از ظرفیت سمن‌ها هم تأکید کرد و با بیان این‌که دفتر مطالعات پژوهش و آموزش‌های شهروندی راه‌اندازی شده است، گفت: هر سازمان مردم‌نهادی که در حوزه‌های مختلف اجتماعی ازجمله تکدی‌گری و کاهش خشم و خشونت و غیره فعالیت می‌کند، می‌تواند با هماهنگی با دفتر مطالعات پژوهش و آموزش‌های شهروندی، از تمام ظرفیت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری استفاده کند.
جوشایی از تشکیل کارگروه همگام‌سازی خدمات شهری در محور گردشگری شهر کرمان به ریاست شهردار کرمان خبر داد و گفت: این کارگروه برای زیباسازی و ایجاد المان‌های مختلف در فضاهای شهری در محور گردشگری، برنامه‌ریزی می‌کند.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان بر افزایش فضاهای فرهنگی هنری در شهر کرمان تأکید کرد و گفت: باید فضاهای مناسبی برای تعاملات اجتماعی، تفریحات خانوادگی و برگزاری فستیوال‌ها و کارناوال‌ها داشته باشیم؛ ضمن این‌که نقاط مطلوبی از شهر باید به این مهم اختصاص پیدا کند.
جوشایی به رویکرد و نحوه‌ی فعالیت نشریه کرمان‌شهر هم اشاره کرد و گفت: تغییرات محسوسی در فعالیت و رویکرد نشریه کرمان‌شهر شاهد خواهیم بود، اما درخواست کردیم تا این تغییرات آرام باشد.
وی افزود: تبدیل‌شدن نشریه کرمان‌شهر به مؤسسه فرهنگی هنری و مطبوعاتی در حال بررسی است.