چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 643 تاریخ: 1397/12/11 صفحه: 4
شهردار منطقه یک خبر داد:
روکش آسفالت بیش از 29 هزار مترمربع از معابر منطقه یک
شهردار منطقه یک شهرداری کرمان، از روکش آسفالت بیش از 29 هزار مترمربع از معابر منطقه یک خبر داد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، رضا خیاط‌زاده با بیان این‌که این میزان روکش آسفالت از ابتدای مهرماه تا پایان بهمن‌ماه سال‌جاری اجرا شده است، گفت: 2343 متر از معابر منطقه یک جدول‌گذاری و حدود 11300 مترمربع از معابر این منطقه نیز زیرسازی شده است.
وی به نزدیک شدن به ایام سال جدید اشاره کرد و با بیان این‌که مناطق پرتردد منطقه یک، ازجمله بازار، خیابان تجلی، قدمگاه و معابر اطراف میدان شهدا به‌طور ویژه دیده می‌شود، گفت: لکه‌گیری آسفالت، جدول گذاری و فرش موزاییک در این معابر در دستور کار قرار گرفته است. شهردار منطقه یک هم‌چنین از اجرای طرح‌های مشارکتی با همکاری کسبه خبر داد و گفت: در این طرح کسبه می‌توانند با همکاری شهرداری معابر منتهی به محل کسب خود را فرش موزاییک کنند.
خیاط‌زاده افزود: تاکنون در این طرح، قسمتی از خیابان میرزارضا با همکاری کسبه به‌سازی شده است.
وی به آسفالت بعضی از کوچه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به پرداخت خودیاری ازسوی مردم، بعضی از کوچه‌های منطقه یک ازجمله زیرسازی و آسفالت کوچه‌های بزرگراه آیت‌الله خامنه‌ای زیرسازی و آسفالت شده است.
شهردار منطقه یک افزود: لکه‌گیری و آسفالت کوچه‌های فیروزآباد، مدیریت، ابوحامد و سیدی نیز در دستور کار قرار دارد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک نیز از انجام اقداماتی جهت تسهیل تردد معلولان در شهر خبر داد و گفت: با توجه به تأکید شهردار کرمان مبنی بر مناسب‌سازی معابر برای تردد معلولان، دور تا دور میدان شهدا رمپ گذاشته شده و اختلاف ارتفاع پوشش داده شده است.
زنگی‌آبادی افزود: هم‌چنین پیاده‌روهای خیابان ابوحامد و جلوی مرکز خرید، جنب پل ورودی شهید رجایی نیز با اجرای رمپ برای تردد معلولان مناسب‌سازی شده است.
وی ادامه داد: خیابان فیروزآباد نیز جدول‌گذاری و فرش موزاییک شده است.
زنگی‌آبادی به‌سازی فضای سبز در جنوب غربی میدان ابوالفضل را ازجمله اقدامات منطقه یک ذکر و خاطرنشان کرد: با توجه به استفادۀ مکرر سالمندان از این فضای سبز، این محدوده پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری شده است.