چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 643 تاریخ: 1397/12/11 صفحه: 4
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان خبر داد:
ساخت پارکینگ‌های طبقاتی در شهر کرمان
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان از ایجاد پارکینگ‌های طبقاتی در شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی زنگی‌آبادی گفت: در محدودۀ پرترافیک و پرتردد شهر، چندین زمین خالی با کاربری پارکینگ وجود دارد که قصد داریم با جذب سرمایه‌گذار آن‌ها را به پارکینگ طبقاتی تبدیل کنیم.
وی با بیان این‌که 16 پارکینگ جهت جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد پارکینگ طبقاتی به سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری معرفی شده است، گفت: پارکینگ واقع درضلع شمال‌شرقی میدان شهدا، خیابان شهید باهنر، خیابان شهید ایرانمنش و پارکینگ بعثت، ازجمله پارکینگ‌های مسطحی است که به سازمان سرمایه‌گذاری معرفی شده است.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری از ساخت پارکینگ طبقاتی در کوچه شریعتی 9 روبه‌روی مسجدالرسول، کوچه 3 خیابان میرزارضا معروف به پارکینگ حاج‌خلیلی و کوچه 19 خیابان امام، معروف به پارکینگ هندوها خبر داد و گفت: پارکینگ‌های واقع در کوچه سردار پشت بازار کفاش‌ها، جنب پاسگاه 11 و پارکینگ انتهای کوچه معروف به پارکینگ قدمگاه نیز برای ایجاد پارکینگ طبقاتی به سرمایه‌گذار معرفی شدند.
زنگی‌آبادی افزود: ساخت پارکینگ طبقاتی در خیابان گلبازخان و کوچه 12 شریعتی در دستور کار است؛ ضمن این‌که پارکینگ طبقاتی در مجتمع سیتی‌سنتر جنب کوچه سردار، 90 درصد پیشرفت دارد و پارکینگ طبقاتی مجتمع تجاری الماس‌مال، واقع در خیابان ابن‌سینا نیز آماده بهره‌برداری است.