چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 643 تاریخ: 1397/12/11 صفحه: 4
شهردار منطقه دو:
شهروندان خانه‌تکانی و ایجاد تغییرات در ملک خود را به پایان سال موکول نکنند
شهردار منطقه دو تأکید کرد: شهروندان خانه‌تکانی را به روز‌های پایانی و هفته‌ها‌ی آخر سال موکول نکنند.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی سعیدی با بیان این‌که مردم طبق آداب و رسوم باستانی، در روز‌های آخر سال اقدام به تمیز کردن منازل، دور ریختن وسایل اضافه و ایجاد یک‌سری تغییرات در ملک خود می‌کنند که کاری بسیار مطلوب و پسندیده است، گفت: تقاضا داریم شهروندان خانه‌تکانی را به روز‌های پایانی و هفته‌ها‌ی آخر سال موکول نکنند؛ چراکه انبوه زباله‌ها در این روزها، اشکالاتی را در خدمت‌رسانی و جمع‌آوری زباله در شهر به‌وجود می‌آورد.
وی با تأکید بر ضرورت تفکیک زباله از مبدأ افزود: از شهروندان تقاضا داریم هنگام خانه‌تکانی، انواع زباله‌های تر و خشک، زباله‌های کاغذی، فلزی و پلاستیکی خود را جداسازی کنند تا جمع‌آوری آن‌ها آسان‌تر و با هزینه کمتری انجام شود.
وی با اشاره به این‌که اغلب مردم هنگام خانه‌تکانی، وسایل کهنه و بلااستفادۀ خود را بیرون از منزل و در کوچه و خیابان قرار می‌دهند، گفت: شهروندان باید از این کار خودداری کنند؛ چراکه علاوه بر ایجاد سد معبر، سبب آشفتگی بصری و نازیبایی شهر می‌شود.
شهردار منطقه دو کرمان بیان کرد: شهروندان وسایل دسته‌دوم و تمیز خود را به خانواده‌های محروم و افراد نیازمند و یا به کمیته امداد امام خمینی (ره) و مؤسسات خیریه تحویل دهند.
سعیدی هم‌چنین گفت: واحد زیباسازی شهرداری منطقه دو امور مربوط به زیباسازی معابر، بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری را به‌منظور استقبال از عید نوروز در دستور کار قرار داده است.