چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 662 تاریخ: 1398/08/14 صفحه: 2
مانور اطفاء حریق و امداد نجات در بازار تاریخی کرمان انجام شد
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان درباره جزئیات اجرای این مانور اظهارکرد: صبح امروز چهاردهم آبان آتش نشانان ایستگاه‌های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان مانور اطفاءحریق و امداد نجات در بازار تاریخی شهر کرمان اجرا کردند.
به گزارش مدیریت ارتباطات سازمان آتش نشانی رضا میرزایی درباره سناریوی این مانور گفت: تعداد شیرهای هیدرانت بسیاری در محدوده بازار جانمایی شده است که لازم بود در این مانور از سلامت و کارکرد این شیرها مطمئن شده و همچنین آتش نشانان نیز بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن از آن استفاده کنند.
میرزایی با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی کرمان مانورهای بسیاری را در این محدوده انجام خواهد داد، گفت: این مانور یکی از بزرگترین مانورهایی بود که تا به حال در بازار تاریخی و سنتی کرمان انجام شده است، یکی از اهداف این عملیات این بود که دیگر ایستگاه‌هایی که در این محدوده فعالیت نمی‌کنند هم با این محدوده آشنا شوند چرا که انجام عملیات در محدوده‌های فرسوده با بافت عادی شهر تفاوت‌هایی دارد.
به گفته وی با برگزاری این مانور می‌توان ارزیابی کرد که آیا در زمان بحران می‌توان از منابع آبی خارج از بازار استفاده کرد یا خیر؟، برای دستیابی به این هدف نیز صبح امروز آتش نشانان اقدام به لوله کشی موقت کرده و آب مورد نیاز جهت اطفاء حریق به نقاط مورد نظر هدایت شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان اینکه این مانور به خوبی برگزار شد گفت: طی انجام این عملیات نقاط قوت وضعف برای امدادرسانی به بازار کرمان در حوادث ارزیابی شد و قصد داریم تمهیدات لازم را برای تقویت امدادرسانی به این محدوده در نظر بگیریم.