چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 662 تاریخ: 1398/08/14 صفحه: 1
شهردار کرمان تاکید کرد:
اجرای صحیح طرح ترافیکی پنج‌راه ۲۴ آذر به نظارت پلیس نیاز دارد
شهردار کرمان گفت: اجرای صحیح طرح ترافیکی پنج‌راه ۲۴ آذر به همکاری و نظارت قاطع پلیس نیاز دارد.
به گزارش کرمان‌شهرآنلاین، سید مهران عالم‌زاده در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان، در پاسخ به انتقاد آقای ارجمند رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورا در خصوص تخلف برخی از شهروندان از طرح ترافیکی پنج راه ۲۴ آذر و انتقاد برخی از این طرح افزود: طرح مصوب شورای ترافیک استان است و شهرداری، مجری مصوبه است.
وی با تاکید بر اینکه طرح ترافیکی ۲۴ آذر طبق مصوبات شورای ترافیک استان اجرا شده است، تصریح کرد: کلیه‌ علائم و تابلوهای لازم در این خصوص توسط شهرداری در این محدوده نصب شده است.
شهردار کرمان ادامه داد: بنابراین در مرحله‌ی بعد نیاز به برخورد قاطع با متخلفان است که بر عهدۀ پلیس راهنمایی و رانندگی است و همکاری این نهاد را می‌طلبد.
عالم‌زاده خاطرنشان کرد: همچنین برخی از شهروندان که در این محدوده زندگی می‌کنند، به دلیل اجرای طرح، مسیرشان کمی بیشتر شده است و این باعث انتقاد آنها می‌شود در حالی که بسیاری دیگر از شهروندان از این طرح استقبال کرده و رضایت دارند.
شهردار کرمان تصریح کرد: نباید این شائبه به‌وجود آید که کار غیر کارشناسی در این محدوده انجام شده است بلکه باید بر ضمانت اجرای این طرح توسط پلیس تاکید کرد.