چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 665 تاریخ: 1398/09/12 صفحه: 4
شهردار کرمان تأکید کرد:
ضرورت هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف برای حل مشکلات حوزۀ گردشگری
شهردار کرمان گفت: مشارکت و هم‌افزایی نهادها و دستگاه‌های مختلف برای حل مسایل و مشکلات حوزۀ گردشگری ضروری است.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، سیدمهران عالم‌زاده در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان این‌که شهرداری کرمان در جهت رونق حوزۀ گردشگری آمادۀ همکاری با میراث فرهنگی است، به تسهیلات ویژۀ شهرداری برای سرمایه‌گذاری در حوزۀ گردشگری اشاره کرد و گفت: در خصوص سرمایه‌گذاری در این حوزه، لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر کرمان ارسال شده است.
وی افزود: هم‌چنین مقرر شده در حوزۀ گردشگری، از تجربیات سایر کلان‌شهرها استفاده کنیم.
شهردار کرمان با بیان این‌که شهرداری کرمان از طرح‌های مختلف در حوزۀ گردشگری استقبال می‌کند، گفت: قرار است با همکاری دستگاه‌های مرتبط، رویدادهای مشترکی در حوزۀ گردشگری در طول سال تعریف شود.
عالم‌زاده افزود: مقرر شده معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان نیز با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، در زمینۀ برگزاری رویدادهای مشترک در سطح ملی، برنامه‌ریزی کند.
فریدون فعالی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به این‌که همراهی و هم‌افزایی دستگاه‌ها باعث توسعه و پیشرفت شهر و استان کرمان می‌شود، گفت: تعریف کردن رویداد در طول سال و با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری و قابلیت‌های استان، نقش بسزایی در توسعۀ گردشگری دارد.