چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 672 تاریخ: 1398/11/29 صفحه: 4
شهردار کرمان:
پل شهید بادپا اوایل اسفندماه افتتاح می‌شود
شهردار کرمان با بیان این‌که افتتاح پل شهید بادپا به‌دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به تعویق افتاده است، گفت: این پل اوایل اسفندماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، سیدمهران عالم‌زاده، درخصوص آخرین وضعیت پروژه‌های عمران شهری کرمان گفت: به‌دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، افتتاح تقاطع غیرهم‌سطح شهید بادپا، به زمانی دیگر موکول شد تا نمایندگان مردم کرمان در مجلس مشخص شده و در این مراسم حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: مشکلی در افتتاح پل شهید بادپا در تاریخ 29 بهمن نداریم و این پروژه در موعد مقرر آمادۀ افتتاح است و صرفاً به‌دلیل انتخابات مجلس شورای اسلامی، به تعویق افتاده است.
شهردار کرمان بیان کرد: پیشنهاد شده در یکی از روزهای سوم یا پنجم اسفندماه مراسم افتتاح پل شهید بادپا برگزار شود.
عالم‌زاده با بیان این‌که مدت‌ها در فکر احداث پارکی در خور شأن خبرنگاران بودیم، گفت: در چند روز آینده پارک خبرنگار کرمان که یک پارک بزرگ است، افتتاح خواهد شد.
وی افزود: چند پارک دیگر نیز تا پایان سال‌جاری در شهر کرمان افتتاح خواهیم کرد.
شهردار کرمان ادامه داد: تا پایان سال، ساختمان جدید شهرداری به‌صورت رسمی افتتاح خواهد شد؛ چند پیاده‌راه و تعدادی پروژه‌ی فرهنگی نیز در سطح شهر کرمان افتتاح خواهد شد.
عالم‌زاده بیان کرد: یک طرح و پروژه برای گلزار شهدا تعریف کرده‌ایم که یکی از بخش‌های این طرح، پیاده‌راه شهید قاسم سلیمانی است که احتمالاً در جلسه‌ی هفته‌ی آینده شورای شهر ارائه خواهد شد.