شماره: 592 تاریخ: 1396/05/17 صفحه: 1
هفته‌‌ی جاری؛
پیاده‌راه پارک شهید باهنر به بهره‌برداری می‌رسد
شهردار کرمان گفت: پیاده‌راه پارک شهید باهنر هفته‌ی جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی بابایی با بیان این‌که پارک شهید باهنر، یکی از پارک‌های وسیع و زیبای شهر کرمان است که با همت شهرداری کرمان در حال به‌سازی است، گفت: در پروژه‌ی به‌سازی این بوستان به متراژ 15 هزار مترمربع که از بهمن‌ماه 95 آغاز شد، فضای سبز بسیار زیبا، پیاده‌راه شکیل و پارکینگ در نظر گرفته شد.
وی افزود: هم‌چنین ساخت خیابان در ضلع شرقی پارک شهید باهنر، با هدف ایجاد راه دسترسی به مسکن‌های مهر در دستور کار قرار گرفت.
شهردار کرمان درباره‌ی پیاده‌راه پارک جنگلی شهید باهنر با بیان این‌که این پیاده‌راه به‌طول 700 متر، دارای آب‌نمای موزیکال، سکو، میز تنیس و وسایل تندرستی است، گفت: پیاده‌راه پارک جنگلی شهید باهنر هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است.
بابایی از اجرای 4500 مترمربع فرش موزاییک،6000 مترمربع پارکینگ،1000 مترمربع کندرو، تعدادی المان، آب‌نما، چراغ روشنایی و وسایل تندرستی در پیاده‌راه پارک شهید باهنر خبر داد.
شهردار کرمان افزود: بازگشایی بولوار زغال‌سنگ از دیگر پروژه‌‌های این محدوده بود که طی آن ضمن توافق با شرکت زغال‌سنگ، دیوار این شرکت تخریب شد.
بابایی افزود: در ادامه، با ایجاد یک خیابان 35 متری، بولوار زغال‌سنگ به پارک شهید باهنر متصل شد.
وی از بازگشایی و اجرای لاین شرقی بوستان جنگلی شهید باهنر نیز خبر داد و گفت: تعریض و سامان‌دهی حدفاصل مرکز تحقیقات کشاورزی و بولوار ورودی بوستان جنگلی شهید باهنر از دیگر پروژه‌های این محدوده است.