شماره: 633 تاریخ: 1397/05/09 صفحه: 1
شهردار کرمان در آیین تجلیل از خانواده‌ی شهدا و ایثارگران شهرداری:
تجلیل از خانواده‌ی شهدا بهانه‌ای برای تذکر به مسئولان و مردم است
آیین تجلیل از خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری کرمان برگزار شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این آیین که رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، جمعی از مدیران شهرداری و خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری کرمان حضور داشتند، شهردار کرمان ضمن تبریک دهه‌ی کرامت و میلاد امام رضا (علیه‌السلام) گفت: امنیت و آرامش ایران اسلامی، مرهون ایثار و گذشت شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است.
سیدمهران عالم‌زاده به برگزاری آیین تجلیل از خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری اشاره کرد و گفت: برگزاری این‌گونه برنامه‌ها، بیشتر تذکری برای مسئولان و مردم است که قدر ایثار و ازخودگذشتگی شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران را بدانیم و فراموش نکنیم که برای امنیت این نظام چه بهایی پرداخت کرده‌ایم.
وی با بیان این‌که برخی مسایل که در کشور دیده می‌شود، مورد قبول هیچ‌کس نیست، تأکید کرد: وضعیت کشور از دوران جنگ تحمیلی بدتر نیست؛ بنابراین، مسئولان باید وضعیت متلاطم اقتصادی کشور را مدیریت کنند.
شهردار کرمان به راه‌اندازی ستاد ایثارگران شهرداری کرمان نیز اشاره کرد و گفت: این ستاد امور مربوط به خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری را به‌طور ویژه پیگیری می‌کند.
عالم‌زاده افزود: هم‌چنین آنچه که خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهر کرمان از شهرداری انتظار دارند، توسط این ستاد پیگیری می‌شود.
شهردار کرمان هم‌چنین از اعضای ستاد ایثارگران شهرداری و سایر همکارانش که برای برگزاری این آیین تلاش کردند، تشکر کرد.

تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعضای شورا و شهردار کرمان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز در این آیین با اشاره به مقدمه‌ی کتاب داعش که توسط یک خبرنگار آلمانی نوشته شده است، گفت: این خبرنگار آلمانی در مقدمه‌ی این کتاب به جنایات غرب علیه مسلمانان کشورهای جهان اشاره کرده است.
محمدرضا حسنی سعدی به جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی هم اشاره کرد و گفت: شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران ما در مقابل توطئه‌ها و جنایات دشمنان ایستادند و از میهن اسلامی دفاع کردند و حماسه‌ها آفریدند.
وی افزود: ما مدیون ایثارگری و ازخودگذشتگی شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم‌چنین از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و اعضای ستاد ایثارگران شهرداری به جهت برگزاری آیین تجلیل از خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری کرمان تقدیر کرد و گفت: ما سر سفره‌ی امنیتی نشسته‌ایم که شهدا با ناامن کردن جان‌شان برای ما هدیه آورده‌اند.

باید قدردان زحمات کارکنان شهرداری باشیم
علی خدادادی، عضو شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این آیین از شهردار کرمان و همکارانش به جهت برپایی آیین تجلیل از خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری تشکر کرد.
وی هم‌چنین کار در شهرداری را سخت و طاقت‌فرسا دانست و گفت: مردم کرمان باید قدردان زحمات کارکنان شهرداری باشند.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرمان به زحماتی که کارگران شهرداری در بخش‌های مختلف متحمل می‌شوند، اشاره کرد و گفت: به‌طور مثال کارگران شهرداری در حوزه‌ی تنظیف، تا پاسی از شب شهر را تمیز و زباله‌ها را جمع‌آوری می‌‌کنند تا شهری تمیز و در خور شأن مردم دیار کریمان داشته باشیم.
خدادادی در پایان از همه‌ی افرادی که مقدمات برگزاری آیین تجلیل از خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری را فراهم کردند، تشکر کرد.
لازم به ذکر است؛ در این آیین با اهدای لوح تقدیر از خانواده‌ی شهدا و جانبازان شهرداری کرمان تجلیل شد.