شماره: 647 تاریخ: 1398/03/01 صفحه: 1
جهت آماده‌سازی مراکز فرهنگی شهرداری برای برگزاری کلاس‌های تابستانی؛
شهردار کرمان از مراکز فرهنگی شهرداری بازدید کرد
در راستای آماده‌سازی مراکز فرهنگی شهرداری برای برگزاری کلاس‌های تابستانی، شهردار کرمان از فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ شهرداری بازدید کرد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این بازدید چهارساعته، که محمدعلی جوشایی، معاون فرهنگی اجتماعی، محمدعلی قنبری، معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی و رضا دادگرپور، معاون برنامه‌ریزی و توسعه نیروی انسانی و سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری نیز حضور داشتند، سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان از مدیریت توسعه ورزش و تفریحات سالم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، فرهنگ‌سراهای ماه بنی‌هاشم، جان‌جهان و کوثر، خانه‌های فرهنگ بهشت و بهار و مرکز فرهنگی قرآنی بانو صفارزاده، بازدید کرد و در جریان مشکلات این مراکز قرار گرفت.
در این بازدید معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و مدیران مراکز فرهنگی، به بیان مشکلات موجود این مراکز پرداختند و شهردار کرمان نیز برای رفع مشکلات، دستورات لازم را صادر کرد.
سیدمهران عالم‌زاده هم‌چنین در بازدید از مدیریت توسعه ورزش و تفریحات سالم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری (باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری)، بر اجرای برنامه‌های ورزشی برای عموم مردم تأکید کرد و گفت: ورزش شهرداری باید به سمتی برود که آحاد جامعه ورزش کنند.